2017/01/17

TRUDNY POCZĄTEK

Cześć! Cieszę się, że tutaj jesteś i czytasz coś co próbowałam napisać przez ostatnie godziny. Siedząc przez ekranem telefonu i przewijając co chwilę Twitterowy timeline przeszła mi przez myśl jedna rzecz. "Hej, a może założę bloga?", pomyślałam. Tylko pomyślałam, bo potem znowu zajęłam się przeglądaniem strony i pomysł ten ulotnił się z mojej głowy. Kilkakrotnie zabierałam się do tego, po czym odpuszczałam sobie. I tak w kółko. Jednak teraz siedzę tu i piszę tego posta trzymając laptopa na kolanach i co chwilę głaszcząc moją stopą psa, który leży obok mnie na podłodze. W tle leci Ed Sheeran, a ja stukam w klawiaturę w rytm jego piosenki "Shape Of You". Ten blog nie będzie miał konkretnej tematyki, tak więc może się tu pojawić wszystko. Jednak jestem pewna, że będzie tutaj dużo zdjęć, bo kocham fotografować!

 Jak często będą pojawiać się notki? Nie wiem. Mam słomiany zapał i może okazać się, że to pierwsza i ostatnia notka na tym blogu. Jednak mam cichą nadzieję, że nie okaże się to prawdą, a bloga będę prowadzić dłużej. Jak w po tytule widać był to dla mnie trudny początek, ponieważ jest to coś nowego, coś czego nigdy nie próbowałam. Nie wiem czy wy też tak macie, ale ja boje się nowych rzeczy, o których nie wiem za wiele. Dlatego przed założeniem bloga przeglądnęłam mnóstwo blogów i stron o blogowaniu. Wiem teraz więcej, a jednak prawie tyle co nic, bo i tak najwięcej nauczę się na własnych błędach. Mam nadzieję, że ten post nie był taki zły jak na pierwszy raz.
W komentarzach możecie mi podać tematy jakie  chcielibyście zobaczyć na moim blogu!

Arlen ♡

2 komentarze:

  1. Też jestem początkująca i również boję się nowych, tak że rozumiem Cię w stu procentach! Powodzenia w prowadzeniu bloga :)

    OdpowiedzUsuń