2017/01/20

"NOWY ROK, NOWA JA"


Cześć! Jednak na jednej notce się nie zakończyło, a to dla mnie ogromny wyczyn! Tak więc możecie być ze mnie dumni!

Nowy rok rozpoczął się niecały miesiąc temu - a dokładniej 20 dni minęło już od hucznych wystrzałów fajerwerków. Może i rok 2016 nie był złym rokiem, ale cieszę się, że mam go już za sobą.  Ja, jak i pewnie większość z was, mam postanowienia noworoczne. Każdy z nas chodź raz w swoim życiu powiedział "nowy rok, nowa ja!''. Co roku sobie to powtarzam i za każdym razem jest to samo. Czyli ponad połowa rzeczy, które miały uczynić ten rok niesamowitym nie została zrobiona. W tym roku moje postanowienia nie są nie z tego świata i przy odrobinie chęci z pewnością uda mi się je zrealizować. To samo polecam zrobić wam. Małe i dość proste postanowienia też cieszą!
Czasami do zrealizowania pewnej rzeczy potrzeba więcej niż roku, dlatego bądźmy cierpliwi. Natomiast jeśli chcesz mieć dobre oceny wystarczy, że czas który marnujesz na przeglądanie social medii przeznaczysz na naukę. Chcesz mieć piękną figurę? Zacznij ćwiczyć! Małymi kroczkami dojdziesz do celu. Nic nie dzieje się od razu, dlatego nie poddawaj się jeśli coś ci nie wyjdzie. Jedynka ze sprawdzianu to nie koniec świata, a od jednego batonika nie przytyjesz. Jesteśmy tylko ludźmi, którzy czasem mają wzloty i upadki.

Co do listy postanowień noworocznych ja swoją także posiadam. Tak jak mówiłam są to bardzo proste cele, żebym na pewno mogła je w tym roku zrealizować.Jak widać dwa cele już udało mi się osiągnąć i bardzo cieszę się z tego powodu, bo jest dopiero styczeń, a 2/13 postanowień już wypełniłam.

A wy jakie macie postanowienia na nowy rok?

Arlen♡

13 komentarzy:

 1. Ja nie robię postanowień noworocznych :)
  Mam nadzieję, że uda Ci się zrealizować swoje :)

  >> VANILLIA96.BLOGSPOT.COM <<

  OdpowiedzUsuń
 2. Także mam postanowienia noworoczne lecz nie mam pojęcia czy mi się uda któreś z nich zrealizować będę się starać
  Obserwuje <3
  http://roksanafashionist.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepiej do wszystkiego dążyć małymi krokami :)
  Ja w tym roku wyjątkowo postawiłam sobie kilka małych celów :)
  Mój blog - Klik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że wszystkie z nich zrealizujesz :)

   Usuń
 4. Piękna notka
  ♡ Zapraszam do siebie x

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w spełnianiu postanowień :)
  Mam kilka postanowień, mam nadzieje, że je zrealizuje :D
  Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i również życzę powodzenia ;)

   Usuń
 6. Widzę Little Mix ♥ uwielbiam je. Widzę, że jednym z Twoich postanowień są ćwiczenia. Polecam Ci właśnie utwory dziewczyn do ćwiczeń, idealnie pasują :)
  Mój Blog

  OdpowiedzUsuń
 7. Powodzenia w postanowieniach. Ja też dopiero zaczynam z blogiem także życzę Ci wytrwałości i radości z tego co robisz!
  Mój blog♡

  OdpowiedzUsuń